Zawody obsługuje firma Datasport

Mały Bieg Piastów - Finał SNS - 12 km CT i 12 km FT
Szklarska Poręba - Jakuszyce, 23 lutego 2014 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 235
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Klasyfikacje
1  APOSTOLUK WŁODZIMIERZ 12CT / M40WROCŁAWPOLPOLOK 
2 AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF12CT / POLPOLOK 
3  BABSKI ROMAN 693 (CT)
1399 (FT)
12FT / M60BARCINEKAMATORPOLPOLOKSNS CT 
4 BADACZ JOANNA51 (FT)12FT / K3PIECHOWICEPOLPOLOKSNS 
5 BADACZ PRZEMYSŁAW883 (FT)12FT / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKSNS 
6 BAŃDURA ANTONI55 (CT)12CT / M50STARA KAMIENICAPOLPOLOKSNS 
7  BARTKOWIAK EDWARD 119 (CT)12CT / M60JELENIA GÓRAGRUNWALD POZNAŃPOLPOLOKSNS 
8  BARTKOWIAK JACEK 1472 (CT)
473 (FT)
12FT / M40JELENIA GÓRAPOLPOLOKSNS 
9  BEREŻNICKI JACEK 1346 (FT)12FT / M40OŁAWASWIM ACADEMY TERMY JAKUBAPOLPOLOKSNS 
10 BEZDEK PAVEL12FT / M20RTYNE V PODKRKONOSICZECZEOKCT 
11 BEZULSKA ANNA 1035 (CT)
550 (FT)
12FT / K3NOWA RUDACT CADETPOLPOLOKSNS 
12 BEZULSKI MICHAŁ554 (CT)
1366 (FT)
12CT / M40GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKSNS FT 
13  BIALOBRZESKI MARCIN 1338 (FT)12FT / M40GDYNIANARCIARZ BIEGOWYPOLPOLOKSNS 
 zaczynam ale sie staram
14  BIAŁAS AGATA 12CT / K50CZELADŹPOLPOLOK 
15 BIEDRZYCKI WITOLD352 (FT)12FT / M50POLKOWICEPOLPOLOKSNS 
16 BIENIEK TOMASZ4 (CT)12CT / M50MARCISZÓWPOLPOLOKSNS 
17  BINIEK RYSZARD 1454 (CT)12CT / M60DOBROMIERZTEAM29ERPOLPOLOKSNS 
18 BISKUP JANUSZ59 (FT)12FT / M60WAŁBRZYCHPOLPOLOKSNS 
19 BLACHNA PETE12FT / M60RTYNECZECZEOK 
20  BŁASZCZYK EMILIA 1040 (CT)
1386 (FT)
12CT / K16JERZMANOWAPOLPOLOKSNS FT 
21 BŁASZCZYK EMILIA12FT / K16JERZMANOWAPOLPOLOK 
22  BOGACZ PAWEŁ 673 (FT)12CT / M20NIESTĘPOWOCARTUSIA KARTUZYPOLPOLOKSNS 
23 BOLECHOWSKA - KARON ANNA12CT / K30GLIWICEPOLPOLOK 
24 BRANAS MARCIN12CT / M20WARSZAWAPOLPOLOK 
25 BRONOWICKI LUKASZ914 (CT)12CT / M30JELENIA GÓRAPOLPOLOKSNS 
26 BRYLOWSKI MATEUSZ12CT / M16KARTUZYCARTUSIA KARTUZYPOLPOLOK 
27 BUCHLA MARCIN298 (CT)
892 (FT)
12FT / M40WROCŁAWGT RATPOLPOLOKSNS 
28  BUDZIŃSKI PAWEŁ 686 (FT)12FT / M20WROCŁAWSTARTSKIPOLPOLOKSNS 
29  CERNY VIT 278 (FT)12FT / M30PRAHAVSK FEL PRAHACZECZEOKSNS 
30 CHMIELEWSKI ARTUR12CT / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
31 CHMIELEWSKA GRAŻYNA12CT / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
32 CHMIELEWSKI IGOR12CT / M16WARSZAWAPOLPOLOK 
33 CHMIELEWSKI KAROL12CT / M16WARSZAWAPOLPOLOK 
34 CHMIELEWSKI TOMASZ12CT / M16WARSZAWAPOLPOLOK 
35  CIESIOŁKIEWICZ PAWEŁ 832 (CT)12CT / M20WROCŁAWSKLEPBIEGACZA.PL WROCŁAWPOLPOLOKSNS 
36 CYRWUS MARZANNA12CT / K40JAWORPOLPOLOK 
37  CZABOK BRUNON 12CT / M40WARSZAWAPOLPOLOK 
38  CZABOK ELŻBIETA 12CT / K40WARSZAWAPOLPOLOK 
39  CZABOK JAKUB 12CT / M16WARSZAWAPOLPOLOK 
40  CZABOK KONRAD 12CT / M16WARSZAWAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKIPOLPOLOK 
41  CZERWIŃSKI RYSZARD 305 (CT)12CT / M50POZNAŃXC LIFEPOLPOLOKSNS