Zawody obsługuje firma DATASPORT

2. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki
Sobótka, 18 czerwca 2014 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
- sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 360
Lp.   Nazwisko Imię
Kod
Kraj Zapłacono Koszulka
1 ANASZEWSKA WERONIKA172K11 / WROCŁAWSKS `ZŁOTNICZANIE` WROCŁAWPOLPOLOKOK 
2  BANASIAK TOBIASZ 35M7 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
3  BANASIAK TYMON 110M9 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
4 BARANIUK JACEK 41M7 / PIESZYCE POLPOLOKOK 
5 BARANIUK WOJTEK 194M11 / PIESZYCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIESZYCACHPOLPOLOKOK 
6  BARTOSIEWICZ HANNA 64K8 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
7 BARTUNEK KATARZYNA281K14 / OLEŚNICA MAŁALKS ZORZA NIEMILPOLPOLOKOK 
8 BARTUNEK MAJA91K9 / OLEŚNICA MAŁALKS ZORZA NIEMILPOLPOLOKOK 
9 BARTUNEK SARA285K14 / NIEMILLKS ZORZA NIEMILPOLPOLOKOK 
10  BARYLUK WIKTORIA 182K11 / SOBÓTKASP2 SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
11 BASZAK IGOR37M7 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
12 BASZAK JAKUB75M8 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
13 BASZAK OLIWIA144K10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
14  BĄKOWSKA LENA 94K9 / SOBÓTKANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
15  BĄKOWSKI HUBERT 204M11 / SOBÓTKAPOLPOLOK 
16 BĄKOWSKI KAMIL 343M16 / SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
17  BEM TYMOTEUSZ 78M8 / WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
18 BERGER BERNARD119M9 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
19  BERUS ANTONINA 56K8 / WROCŁAWPOLPOLOKOK 
20 BIAŁECKI MATEUSZ24M6 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
21  BIAŁOBRZESKI ROBERT 129M9 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
22  BIAŁOŃ ERYK 19M6 / SOBÓTKANIEZRZESZONYPOLPOLOK 
23  BIEL ELWIRA 136K10 / SIEDLISKOPOLPOLOKOK 
24 BIELECKA JULIA226K12 / JANIKOWULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAPOLPOLOKOK 
25 BLICHARSKA PAULINA332K16 / LUBINMŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W SOBÓTCEPOLPOLOKOK 
26  BOGDAŃSKI FILIP 236M12 / SOBÓTKADOJO SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
 Jestem Filip Bogdański. Mam 12 lat i interesują mnie judo, biegi i zadania gimnastyczne.
27  BOGDAŃSKI TEODOR 130M9 / SOBÓTKADOJO SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
 trenuje judo
28 BOROWSKI MICHAŁ156M10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
29  BOROWSKI SZYMON 350M16 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
30 BUCZAK WIKTOR199M11 / BYSTRZYCA OLAWSKAULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAPOLPOLOKOK 
31  CHABKO BARTOSZ 305M14 / WYSOKAPOLPOLOKOK 
32  CHARCIAREK PAWEŁ 275M13 / WROCŁAWPOLPOLOKOK 
33  CHEŁMINIAK ŁUKASZ 81M8 / KRÓLIKOWICEKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
34  CHMIELEWSKI KACPER 316M15 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
35  CHMIELEWSKI SEWERYN 193M11 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
36  CHOLEWA ALICJA 154K10 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
37  CHOLEWA PIOTR 22M6 / SOBÓTKANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
38 CHRZAN MACIEJ38M7 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHPOLPOLOKOK 
39 CIAPKA MAREK273M13 / JELCZ + LASKOWICEULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAPOLPOLOKOK 
40 CIELECKI JAROSŁAW339M16 / GODZIKOWICELKS ZORZA NIEMILPOLPOLOKOK 
41  CYMBALISTA HUBERT 238M12 / SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
42  CZAJA BEATA 326K16 / BIAŁAKB SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
43 CZAPLIŃSKI JAKUB51M7 / POLPOLOKOK 
44 CZECHURA BRYGIDA322K16 / DRZEMLIKOWICELKS ZORZA NIEMILPOLPOLOKOK 
45 ĆWIR MIRIAM245K13 / BIELANY WROCŁAWSKIESKS `ZŁOTNICZANIE` WROCŁAWPOLPOLOKOK