Lp. |
Nazwa Name |
1 |
--- |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WIŚNIEWSKI PAWEŁ |
10km / M40 |
--- |
ŁOMIANKI |
2 |
ZOCHNIAK MAREK |
10km / M50 |
--- |
PIASTÓW |
3 |
SPODAR MATEUSZ |
10km / M20 |
--- |
BABICE STARE |
4 |
POKORSKI JACEK |
10km / M30 |
--- |
KWIRYNÓW |
|
|
2 |
---MKB DREPTAK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOŚNIK ANDRZEJ |
10km / M50 |
---MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
|
|
3 |
1.BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LEWANDOWSKI WOJCIECH |
10km / M40 |
1.BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO |
WARSZAWA |
|
|
4 |
12TRI.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RACHWAŁ MICHAŁ |
10km / M30 |
12TRI.PL |
WARSZAWA |
|
|
5 |
12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZIELIŃSKA WERONIKA |
10km / K30 |
12TRI.PL / ASICS FRONTRUNNER |
WARSZAWA |
|
|
6 |
12TRI.PL/NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MICHALSKI ROBERT |
10km / M30 |
12TRI.PL/NOCNE PIŁOWANIE AGRYKOLI |
WARSZAWA |
|
|
7 |
ACCENTURE ACCELERATE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOSTUSIAK-LUBAK ADRIANNA |
10km / K30 |
ACCENTURE ACCELERATE |
LIPKÓW |
|
|
8 |
ADIDAS RUNNING |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁAPIŃSKA ANNA |
10km / K20 |
ADIDAS RUNNING |
WARSZAWA |
2 |
PARSZCZYŃSKA IZABELA |
10km / K20 |
ADIDAS RUNNING |
|
|
|
9 |
AKS POLONIA WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZAWADZKA MAGDALENA |
10km / K30 |
AKS POLONIA WARSZAWA |
WARSZAWA |
2 |
PISAREK JACEK |
10km / M50 |
AKS POLONIA WARSZAWA |
WARSZAWA |
3 |
HUBERT SZCZEPAN KRZEMIŃSKI |
10km / M20 |
AKS POLONIA WARSZAWA |
LEGIONOWO |
|
|
10 |
ALBATROSY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PIETRANIK PAWEŁ |
10km / M30 |
ALBATROSY |
PRUSZKÓW |
2 |
REGULSKA MONIKA |
10km / K20 |
ALBATROSY |
ZALESIE |
|
|
11 |
ANKU ŁANKU TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOJTALUK ARKADIUSZ |
10km / M20 |
ANKU ŁANKU TEAM |
WARSZAWA |
2 |
PARZONKA ANNA |
10km / K20 |
ANKU ŁANKU TEAM |
WARSZAWA |
|
|
12 |
ANOYA SQUASH |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁUKAWSKA ALEKSANDRA |
10km / K30 |
ANOYA SQUASH |
WARSZAWA |
2 |
KĘSICKA KAROLINA |
10km / K20 |
ANOYA SQUASH |
STARE BABICE |
3 |
KĘSICKI PAWEŁ |
10km / M30 |
ANOYA SQUASH |
STARE BABICE |
|
|
13 |
AQUAMO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁAPOT NORBERT |
10km / M40 |
AQUAMO |
RADOM |
2 |
ŁAPOT ANNA |
10km / K30 |
AQUAMO |
RADOM |
3 |
OWCZAREK MACIEJ |
10km / M30 |
AQUAMO |
KWIRYNÓW |
4 |
KALBARCZYK-OWCZAREK MAGDALENA |
10km / K30 |
AQUAMO |
KWIRYNÓW |
5 |
ŁUCZAK MICHAŁ |
10km / M30 |
AQUAMO |
MARIANÓW |
6 |
WIELGO KATARZYNA |
10km / K30 |
AQUAMO |
WARSZAWA |
|
|
14 |
ARSENAL SOCHACZEW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZIELIŃSKI ADAM |
10km / M20 |
ARSENAL SOCHACZEW |
SOCHACZEW |
2 |
MALICKI KAMIL |
10km / M20 |
ARSENAL SOCHACZEW |
SOCHACZEW |
|
|
15 |
AZS UW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SULIK MACIEJ |
10km / M20 |
AZS UW |
LESZNO |
|
|
16 |
AZS WAT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FIEDORUK PIOTR |
10km / M50 |
AZS WAT |
WARSZAWA |
2 |
JONIK JUSTYNA |
10km / K20 |
AZS WAT |
WARSZAWA |
|
|
17 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FALKOWSKI BARTEK |
10km / M20 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
WARSZAWA |
2 |
BALAWAJDER TOMASZ |
10km / M30 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
WARSZAWA |
3 |
KUBIAK KATARZYNA |
10km / K30 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
WARSZAWA |
4 |
PYTLIŃSKI RAFAŁ |
10km / M40 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
LEGIONOWO |
5 |
STRZELECKI PIOTR |
10km / M20 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
WARSZAWA |
6 |
CICHEWICZ DOROTA |
10km / K30 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
OSIEK NAD WISLA |
7 |
MĄCZEWSKA KLAUDIA |
10km / K20 |
BARTEK TRENUJE TEAM |
WARSZAWA |
|
|
18 |
BBL_GROTY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TELEŚNICKI GRZEGORZ |
10km / M40 |
BBL_GROTY |
WARSZAWA |
|
|
19 |
BEMOWO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STASIUK ARKADIUSZ |
10km / M30 |
BEMOWO |
WARSZAWA |
|
|
20 |
BEMOZAŁOGA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SIEDLECKI DARIUSZ |
10km / M40 |
BEMOZAŁOGA |
WARSZAWA |
2 |
OJRZANOWSKI MICHAŁ |
10km / M40 |
BEMOZAŁOGA |
WARSZAWA |
|
|
21 |
BEZ KLUBU |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁUCZAK PAWEŁ |
10km / M30 |
BEZ KLUBU |
WARSZAWA |
2 |
GRENDA DOMINIKA |
10km / K20 |
BEZ KLUBU |
ZABORÓW |
3 |
OSTROWSKA ELIZA |
10km / K30 |
BEZ KLUBU |
BŁONIE |
|
|
22 |
BGK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUFFEL PIOTR |
10km / M30 |
BGK |
WIKTORÓW |
|
|
23 |
BIEGACZ CEGŁÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SNOPKIEWICZ JOANNA |
10km / K30 |
BIEGACZ CEGŁÓW |
CEGŁÓW |
|
|
24 |
BIEGACZKI.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PARYSZ ANNA |
10km / K50 |
BIEGACZKI.PL |
BLIZNE JASIŃSKIEGO |
|
|
25 |
BIEGAM BO LUBIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BOGUCKA BEATA |
10km / K20 |
BIEGAM BO LUBIE |
MYSZCZYN |
|
|
26 |
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MACUGOWSKI ADAM |
10km / M30 |
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM |
ZĄBKI |
2 |
PRÓCHNICKA AGATA |
10km / K30 |
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM |
ZĄBKI |
3 |
NADOBNIK KONRAD |
10km / M30 |
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM |
ZĄBKI |
4 |
GRZELCZYK PIOTR |
10km / M30 |
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM |
WROCŁAW |
|
|
27 |
BIEGAM NA TARCHOMINIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUJAWSKA JOANNA |
10km / K30 |
BIEGAM NA TARCHOMINIE |
WARSZAWA |
|
|
28 |
BIEGAM NATURALNIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUBACZ NORBERT |
10km / M40 |
BIEGAM NATURALNIE |
WARSZAWA |
2 |
BASIS MARCIN |
10km / M40 |
BIEGAM NATURALNIE |
WARSZAWA |
|
|
29 |
BIEGAM Z IMPETEM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DŻOŃ BEATA |
10km / K30 |
BIEGAM Z IMPETEM |
MIŃSK MAZOWIECKI |
|
|
30 |
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOSNO DOROTA |
10km / K40 |
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ |
WARSZAWA |
2 |
GAŁCZYŃSKI GRZEGORZ |
10km / M40 |
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ |
SUCHEDNIÓW |
|
|
31 |
BIEGOWARODZINA.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KRYSIAK ROBERT |
10km / M40 |
BIEGOWARODZINA.PL |
BORZĘCIN MAŁY |
|
|
32 |
BODY&BEAUTY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KORZENIOWSKA AGNIESZKA |
10km / K40 |
BODY&BEAUTY |
HORNÓWEK |
2 |
JAKUBIAK MARCIN |
10km / M30 |
BODY&BEAUTY |
GRODZISK MAZOWIECKI |
|
|
33 |
BŁONIE BIEGA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIELCARZ KATARZYNA |
10km / K30 |
BŁONIE BIEGA |
BŁONIE |
2 |
MIELCARZ MICHAŁ |
10km / M30 |
BŁONIE BIEGA |
BŁONIE |
3 |
WIŚNIEWSKI PAWEŁ PIOTR |
10km / M30 |
BŁONIE BIEGA |
BŁONIE |
4 |
GREŃ KRZYSZTOF |
10km / M40 |
BŁONIE BIEGA |
BŁONIE |
5 |
GREŃ MAGDALENA |
10km / K40 |
BŁONIE BIEGA |
BŁONIE |
6 |
KWASIBORSKI ANDRZEJ |
10km / M20 |
BŁONIE BIEGA |
PASS |
7 |
RUSINEK RAFAŁ |
10km / M30 |
BŁONIE BIEGA |
LESZNO |
|
|
34 |
CRAZY RACING TEAM/ STARE BABICE BIEGAJĄ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAŚLAK RADOMIŁ |
10km / M40 |
CRAZY RACING TEAM/ STARE BABICE BIEGAJĄ |
KWIRYNÓW |
|
|
35 |
DA SIĘ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KAŹMIERSKI JANUSZ |
10km / M60 |
DA SIĘ |
WARSZAWA |
|
|
36 |
DANONERSI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DRZEWIŃSKI MARIUSZ |
10km / M30 |
DANONERSI |
STARE BABICE |
|
|
37 |
DEAD ON ARRIVAL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SŁOWIK RADOSŁAW |
10km / M30 |
DEAD ON ARRIVAL |
ŻELECHÓW |
|
|
38 |
DECATHLON |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŁAZUGA ROBERT |
10km / M20 |
DECATHLON |
WARSZAWA |
2 |
TRĘDA ADAM |
10km / M20 |
DECATHLON |
WARSZAWA |
|
|
39 |
DO PRZODU ZIELONKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PRZEWORSKI MARIUSZ |
10km / M40 |
DO PRZODU ZIELONKI |
WARSZAWA |
2 |
PRZEWORSKI TOMASZ |
10km / M30 |
DO PRZODU ZIELONKI |
ZIELONKI |
|
|
40 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
OKSIĘDZKI TOMASZ JAN |
10km / M20 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
BRWINÓW |
2 |
ZAKRZEWSKI TOMASZ |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
BRWINÓW |
3 |
HAGEN MARTA |
10km / K20 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
KSIĄŻENICE |
4 |
KULIK JACEK |
10km / M50 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
5 |
MALCZAK PIOTR |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
6 |
ZDZIARSKI PIOTR |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
7 |
MATUSZCZAK MARIUSZ |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
MILANÓWEK |
8 |
KLIMKIEWICZ JAROSŁAW |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
9 |
BARAN MARTYNA |
10km / K20 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
JANINÓW |
10 |
SZYDLIK ARKADIUSZ |
10km / M30 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
11 |
MICHAŁOWSKI DANIEL |
10km / M20 |
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI |
GRODZISK MAZOWIECKI |
|
|
41 |
DREAM RUN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JEŻ ADAM |
10km / M30 |
DREAM RUN |
WARSZAWA |
2 |
TRUSZKOWSKA JULIA |
10km / K30 |
DREAM RUN |
WARSZAWA |
3 |
TRUSZKOWSKI DAMIAN |
10km / M20 |
DREAM RUN |
WARSZAWA |
|
|
42 |
DRUŻYNA SZPIKU |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BUDARZ ANDRZEJ |
10km / M40 |
DRUŻYNA SZPIKU |
STARE BABICE |
|
|
43 |
DZIKI ZABORÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RUTKOWSKA MAŁGORZATA |
10km / K30 |
DZIKI ZABORÓW |
WIKTORÓW |
2 |
WICIK AGATA |
10km / K30 |
DZIKI ZABORÓW |
WĄSY KOLONIA |
|
|
44 |
ENTRE.PL TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAŁECKI MACIEJ |
10km / M30 |
ENTRE.PL TEAM |
WARSZAWA |
2 |
BABIK FILIP |
10km / M20 |
ENTRE.PL TEAM |
WARSZAWA |
3 |
MARSZAŁ MARIUSZ |
10km / M30 |
ENTRE.PL TEAM |
WARSZAWA |
4 |
KOSTRZEWA JUSTYNA |
10km / K30 |
ENTRE.PL TEAM |
WARSZAWA |
|
|
45 |
GOLDEN TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MĄDZIK OLA |
10km / K30 |
GOLDEN TEAM |
WARSZAWA |
|
|
46 |
GROTY TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KORKOSZ ANDRZEJ |
10km / M30 |
GROTY TEAM |
BLIZNE JASIŃSKIEGO |
|
|
47 |
GRUPA BIEGOWA CZUK I HEK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WĄSIK IZABELA |
10km / K40 |
GRUPA BIEGOWA CZUK I HEK |
WARSZAWA |
|
|
48 |
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĄBROWSKA JOLANTA |
10km / K30 |
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA |
WARSZAWA |
2 |
GŁOWACKA ELŻBIETA |
10km / K60 |
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA |
WARSZAWA |
3 |
SZELĄG ALEKSANDER |
10km / M40 |
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA |
WARSZAWA |
4 |
ŁEMPICKA-GROMEK JOANNA |
10km / K30 |
GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA |
WARSZAWA |
|
|
49 |
HOOAH |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MILBRANT MICHAŁ |
10km / M30 |
HOOAH |
BŁONIE |
|
|
50 |
HW TRI TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĄBROWSKA KATARZYNA |
10km / K20 |
HW TRI TEAM |
PIASECZNO |
|
|
51 |
INDYWIDUALISTKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WIŚNIEWSKA KATARZYNA |
10km / K40 |
INDYWIDUALISTKA |
WARSZAWA |
|
|
52 |
IPN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAREK ROMAN |
10km / M50 |
IPN |
WARSZAWA |
|
|
53 |
KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STASZEWSKI WOJCIECH |
10km / M40 |
KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY |
WARSZAWA |
2 |
STASZEWSKA KINGA |
10km / K30 |
KANCELARIA SPORTOWA STASZEWSCY |
WARSZAWA |
|
|
54 |
KB CASTELLANUS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RUPIEWICZ JAROSŁAW |
10km / M30 |
KB CASTELLANUS |
WARSZAWA |
|
|
55 |
KB ERGO |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KRZYCKI RAFAŁ |
10km / M30 |
KB ERGO |
WARSZAWA |
2 |
KAJKO ARTUR |
10km / M40 |
KB ERGO |
WARSZAWA |
3 |
KASEJA MACIEJ |
10km / M50 |
KB ERGO |
HORNÓWEK |
|
|
56 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KĘPCZYŃSKI JANUSZ |
10km / M60 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
2 |
BARTNIK MICHAŁ |
10km / M30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
3 |
BUCZYNSKI ARKADIUSZ |
10km / M30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OZAROW MAZOWIECKI |
4 |
GASIK-POWAŁKA MAŁGORZATA |
10km / K30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
5 |
KWIATKOWSKA RENATA |
10km / K40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
6 |
PAWLUK-WIECZOREK MAŁGORZATA |
10km / K30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
7 |
SOBCZYK ELA |
10km / K40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
8 |
IWON KONRAD |
10km / M30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
9 |
KUCZKOWSKI JERZY |
10km / M60 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
10 |
POLAK ARTUR |
10km / M30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
PILASZKÓW |
11 |
FIDLER AGNIESZKA |
10km / K40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
12 |
TULIK AGNIESZKA |
10km / K30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
13 |
TULIK PIOTR |
10km / M40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
14 |
TULIK PAWEŁ |
10km / M40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
15 |
PIETRZAK GOSHA |
10km / K30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻAROW MAZOWIECKI |
16 |
RACINOWSKA KATARZYNA |
10km / K30 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
WOLSKIE |
17 |
GAJOWNICZEK IWONA |
10km / K40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
18 |
KWIATEK URSZULA |
10km / K20 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
19 |
ŚLASKI MAREK |
10km / M40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
20 |
PRUSZYŃSKI EDWARD |
10km / M40 |
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
|
|
57 |
KM AKTYWNI SOCHACZEW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIKULSKI TOMASZ |
10km / M20 |
KM AKTYWNI SOCHACZEW |
KAMPINOS |
2 |
KOCIMSKI JAN |
10km / M60 |
KM AKTYWNI SOCHACZEW |
SOCHACZEW |
|
|
58 |
KONDYCJA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
HOŁOWACZ TOMASZ |
10km / M70 |
KONDYCJA |
WARSZAWA |
|
|
59 |
KPN |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MARKOWSKI MIROSŁAW |
10km / M60 |
KPN |
LASKI |
|
|
60 |
KS TRIATHLON RAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KLEPACKI TOMASZ |
10km / M60 |
KS TRIATHLON RAWA |
WARSZAWA |
|
|
61 |
LA PICCOLA BISCOTTERIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STENCEL KRZYSZTOF |
10km / M40 |
LA PICCOLA BISCOTTERIA |
WARSZAWA |
|
|
62 |
LAP-KOM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIERZWIŃSKI ŁUKASZ |
10km / M30 |
LAP-KOM |
WARSZAWA |
|
|
63 |
LECZO TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW |
10km / M40 |
LECZO TEAM |
WARSZAWA |
2 |
TURCZYŃSKA MONIKA |
10km / K40 |
LECZO TEAM |
WARSZAWA |
|
|
64 |
LIDER WINNICA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOPKA ARTUR |
10km / M20 |
LIDER WINNICA |
PULTUSK |
2 |
BRYŚKIEWICZ JACEK |
10km / M30 |
LIDER WINNICA |
WINNICA |
3 |
BANASZKIEWICZ MARCIN |
10km / M30 |
LIDER WINNICA |
NASIELSK |
4 |
CHOJNACKI KAMIL |
10km / M20 |
LIDER WINNICA |
NASIELSK |
5 |
SIKORSKI DANIEL |
10km / M20 |
LIDER WINNICA |
WARSZAWA |
|
|
65 |
LINUX MAGAZINE TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ROMANIUK DANIEL |
10km / M30 |
LINUX MAGAZINE TEAM |
WARSZAWA |
2 |
ROMANIUK JOANNA |
10km / K30 |
LINUX MAGAZINE TEAM |
WARSZAWA |
|
|
66 |
LKS OLYMP BŁONIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŻUKIEWICZ MACIEJ |
10km / M20 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
2 |
GAWARSKI PIOTR |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
3 |
PLEBAN PRZEMYSŁAW |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
4 |
WRZEŚNIEWSKI GRZEGORZ |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
5 |
ŻURAWIŃSKI BOGUMIŁ |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
6 |
ZATORSKI MARCIN |
10km / M40 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
7 |
MICHALAK ARTUR |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
8 |
PACHOLSKI MARCIN |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
BŁONIE |
9 |
MŁYNARSKI PAWEŁ |
10km / M30 |
LKS OLYMP BŁONIE |
JÓZEFÓW |
10 |
SUCHNER RADOSŁAW |
10km / M40 |
LKS OLYMP BŁONIE |
FELIKSÓW |
|
|
67 |
LKS OMEGA KLESZCZÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
JABŁOŃSKI PIOTR |
10km / M40 |
LKS OMEGA KLESZCZÓW |
KLESZCZÓW |
|
|
68 |
LUS OLYMP BŁONIE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
RADZIKOWSKI ANDRZEJ |
10km / M30 |
LUS OLYMP BŁONIE |
|
|
|
69 |
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZYSZKA ANNA |
10km / K20 |
LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA |
SADOWE |
|
|
70 |
MACRO MIND-RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUBISIAK MICHAŁ |
10km / M30 |
MACRO MIND-RUNNING TEAM |
PIASECZNO |
|
|
71 |
MAMY RUSZAMY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOSSAKOWSKA JOANNA |
10km / K30 |
MAMY RUSZAMY |
GRODZISK MAZOWIECKI |
|
|
72 |
MANDES RACING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MANDES ANNA |
10km / K30 |
MANDES RACING TEAM |
LASKI |
2 |
MANDES MICHAŁ |
10km / M30 |
MANDES RACING TEAM |
LASKI |
|
|
73 |
MARATONYPOLSKIE.PL TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOLANIN TOMASZ |
10km / M40 |
MARATONYPOLSKIE.PL TEAM |
WARSZAWA |
|
|
74 |
MARKOWI BIEGACZE |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DYMEL ANDRZEJ |
10km / M60 |
MARKOWI BIEGACZE |
WARSZAWA |
2 |
STRZELECKI PIOTR |
10km / M40 |
MARKOWI BIEGACZE |
WARSZAWA |
|
|
75 |
MARYSIN WAWERSKI BIEGA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STEMPEL TOMASZ |
10km / M40 |
MARYSIN WAWERSKI BIEGA |
WARSZAWA |
|
|
76 |
MATKA BIEGNIE Z TYŁU |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GÓRSKI TOMASZ |
10km / M40 |
MATKA BIEGNIE Z TYŁU |
OŻARÓW MAZ. |
|
|
77 |
MIDNIGHTRUN.PL |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TOMASZEWSKA KATARZYNA |
10km / K30 |
MIDNIGHTRUN.PL |
WARSZAWA |
|
|
78 |
MISJA MAMA FIT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NOWOSIELSKA IWONA |
10km / K30 |
MISJA MAMA FIT |
MALBORK |
|
|
79 |
MKB DREPTAK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DĄBEK EDWARD |
10km / M50 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
2 |
WICIK-KOWALCZYK ALEKSANDRA |
10km / K30 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
3 |
TULEJ BOŻENA |
10km / K50 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
4 |
LAMPARSKI ZBIGNIEW |
10km / M20 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
5 |
TRUSZCZYŃSKI RADOSŁAW |
10km / M30 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
6 |
BIAŁOŻYŃSKI MARCIN |
10km / M30 |
MKB DREPTAK |
WARSZAWA |
7 |
ONISK KAMIL |
10km / M20 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
8 |
PIOTROWSKI MARIUSZ |
10km / M30 |
MKB DREPTAK |
MIŃSK MAZOWIECKI |
9 |
PODSTAWKA PIOTR |
10km / M20 |
MKB DREPTAK |
STANISŁAWÓW |
10 |
NOWAKOWSKI TOBIASZ |
10km / M20 |
MKB DREPTAK |
STANISŁAWÓW |
|
|
80 |
MZA WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CZECHOWSKI JERZY |
10km / M60 |
MZA WARSZAWA |
WARSZAWA |
|
|
81 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZYMANEK ANNA |
10km / K30 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
WARSZAWA |
2 |
KMIEĆ CEZARY |
10km / M40 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
WARSZAWA |
3 |
DOBROWOLSKI SŁAWOMIR |
10km / M50 |
NAPRZÓD MŁOCINY |
WARSZAWA |
|
|
82 |
NIE BĄDZ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TETZLAFF JULIUSZ |
10km / M30 |
NIE BĄDZ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
LESZNO |
2 |
HATYLAK JOANNA |
10km / K20 |
NIE BĄDZ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
LESZNO |
3 |
TOŁCZYK MICHAŁ |
10km / M30 |
NIE BĄDZ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
ZABORÓW |
4 |
TOŁCZYK SYLWIA |
10km / K30 |
NIE BĄDZ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
ZABORÓW |
|
|
83 |
NIE BĄDŹ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GORALEWSKI MATEUSZ |
10km / M30 |
NIE BĄDŹ ŁOŚ ZRÓB COŚ |
ZABOROW |
|
|
84 |
NIESTOWARZYSZONY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOJTOWICZ JUREK |
10km / M60 |
NIESTOWARZYSZONY |
WARSZAWA |
|
|
85 |
NIEZRZESZONY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TELEGA JANUSZ |
10km / M50 |
NIEZRZESZONY |
WARSZAWA |
|
|
86 |
NIKT CIĘ NIE GONI TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ORDYŃSKA ANIA |
10km / K30 |
NIKT CIĘ NIE GONI TEAM |
SKARŻYSKO-KAMIENNA |
|
|
87 |
PABLO TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BARTKIEWICZ EWA |
10km / K40 |
PABLO TEAM |
WARSZAWA |
2 |
BOGUSZ MACIEJ |
10km / M30 |
PABLO TEAM |
WARSZAWA |
|
|
88 |
PET SUPPLIES POLSKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIKOŁAJCZYK MACIEJ |
10km / M30 |
PET SUPPLIES POLSKA |
WARSZAWA |
|
|
89 |
POMALU.DOPRZODU.COM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WŁODARSKI MARIUSZ |
10km / M50 |
POMALU.DOPRZODU.COM |
SKIERNIEWICE |
|
|
90 |
PROGRESS TRIATHLON TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SOBCZYK SERGIUSZ |
10km / M20 |
PROGRESS TRIATHLON TEAM |
WARSZAWA |
|
|
91 |
PRZEGLĄD SPORTOWY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
OPIATOWSKI RYSZARD |
10km / M40 |
PRZEGLĄD SPORTOWY |
KOBYŁKA |
|
|
92 |
PTAKUTEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
PTASZEK PAWEŁ |
10km / M30 |
PTAKUTEAM |
TRUSKAW |
|
|
93 |
PWPW SA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MIKINA ARTUR |
10km / M50 |
PWPW SA |
WARSZAWA |
|
|
94 |
PZU SPORT TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CHEŁMICKI GRZEGORZ |
10km / M40 |
PZU SPORT TEAM |
WARSZAWA |
|
|
95 |
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MAKOWSKI BOGDAN |
10km / M50 |
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT |
PŁOCK |
2 |
BORAWSKA ANNA |
10km / K30 |
PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT |
PŁOCK |
|
|
96 |
REMBERTÓW TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MĘDREK DARIUSZ |
10km / M40 |
REMBERTÓW TEAM |
WARSZAWA |
|
|
97 |
RENSEI TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUCHARSKI DANIEL |
10km / M30 |
RENSEI TEAM |
ZABORÓW |
|
|
98 |
RETRO-DUDA TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOWALSKI MIROSŁAW |
10km / M40 |
RETRO-DUDA TEAM |
LESZNO |
|
|
99 |
RODZINA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SNOWACKA MAŁGORZATA |
10km / K30 |
RODZINA |
WARSZAWA |
2 |
STARK MARCIN |
10km / M40 |
RODZINA |
LIPKÓW |
|
|
100 |
RR |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STANULA PIOTR |
10km / M40 |
RR |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
2 |
TŁOMAK ARKADIUSZ |
10km / M40 |
RR |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
3 |
MAKOWSKA-TŁOMAK EWA |
10km / K40 |
RR |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
|
|
101 |
RR RUNNERS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GRZEJSZCZYK SEBASTIAN |
10km / M30 |
RR RUNNERS |
RASZYN |
|
|
102 |
RUN&BIKE KREJZI TIM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ADAMSKA-KOLANO AGNIESZKA |
10km / K40 |
RUN&BIKE KREJZI TIM |
BŁONIE |
2 |
TRZCIŃSKI JACEK |
10km / M30 |
RUN&BIKE KREJZI TIM |
BŁONIE |
|
|
103 |
RUN-LOG.COM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SYPNIEWSKI PIOTR |
10km / M40 |
RUN-LOG.COM |
ZĄBKI |
|
|
104 |
SPELEOKLUB WARSZAWSKI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GÓRECKI RAFAŁ |
10km / M30 |
SPELEOKLUB WARSZAWSKI |
LESZNO |
|
|
105 |
SQUASH KORT KLUB |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SŁOWIK AGNIESZKA |
10km / K30 |
SQUASH KORT KLUB |
HORNÓWEK |
2 |
KRZEMIŃSKA KATARZYNA |
10km / K30 |
SQUASH KORT KLUB |
HORNOWEK |
3 |
KĘSIK WŁODEK |
10km / M40 |
SQUASH KORT KLUB |
KOCZARGI NOWE |
4 |
KĄDZIELSKA MAGDALENA |
10km / K40 |
SQUASH KORT KLUB |
KOCZARGI STARE |
|
|
106 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
MICHLEWICZ KRZYSZTOF |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
WARSZAWA |
2 |
STRAKOWSKA MONIKA |
10km / K30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
ZABORÓW |
3 |
JAŁOSZYŃSKI MAREK |
10km / M40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
WYGLĘDY |
4 |
DOMINIAK MICHAŁ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
5 |
SOBOCIŃSKA EWELINA |
10km / K30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
ORZYSZ |
6 |
PIASECKI PAWEŁ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
7 |
PIASECKA MONIKA |
10km / K30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
8 |
JABŁECKI MAREK |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
9 |
JAWORSKA ANETA |
10km / K30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
10 |
JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA |
10km / K40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
LIPKÓW |
11 |
KACPRZAK TOMASZ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
12 |
PIWKO BEATA |
10km / K40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
BLIZNE JASIŃSKIEGO |
13 |
KĘDZIERSKI PAWEŁ |
10km / M40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
LATCHORZEW |
14 |
ZIELIŃSKI RADOSŁAW |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
LATCHORZEW |
15 |
GAJDA PAWEŁ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
16 |
MARCZAK KRZYSZTOF |
10km / M20 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
17 |
REDLICKI GRZEGORZ |
10km / M50 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
KWIRYNÓW |
18 |
GRYSZAN ALEKSANDRA |
10km / K20 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
LIPKOW |
19 |
KŁUDKIEWICZ ANNA |
10km / K20 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
20 |
KŁUDKIEWICZ TOMASZ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
LESZNO |
21 |
SAKOWICZ MARCIN |
10km / M20 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
KOCZARGI STARE |
22 |
GORALSKI ROMAN |
10km / M40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
23 |
PIECHACZEK JACEK |
10km / M40 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
JASTRZĘBIE-ZDRÓJ |
24 |
GOLONKO ŁUKASZ |
10km / M30 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
WARSZAWA |
25 |
FARECKI MAREK |
10km / M50 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
ZALESIE |
26 |
JASKUŁA KRZYSZTOF |
10km / M50 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
STARE BABICE |
27 |
REGULSKI WOJCIECH |
10km / M50 |
STARE BABICE BIEGAJĄ |
ZALESIE |
|
|
107 |
STO-NOGI MILANÓWEK |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
TABER KONRAD |
10km / M20 |
STO-NOGI MILANÓWEK |
BRWINÓW |
|
|
108 |
STREFA58 |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
STAŃCZAK BARTOSZ |
10km / M30 |
STREFA58 |
WARSZAWA |
2 |
STAŃCZAK ALEKSANDRA |
10km / K30 |
STREFA58 |
WARSZAWA |
|
|
109 |
SUCHEDNIÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ŻOŁĄDEK JUSTYNA |
10km / K30 |
SUCHEDNIÓW |
SUCHEDNIÓW |
|
|
110 |
T-MOBILE RUNNING TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LASOCKI PIOTR |
10km / M30 |
T-MOBILE RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
2 |
GRZEGRZÓŁKA PIOTR |
10km / M30 |
T-MOBILE RUNNING TEAM |
WARSZAWA |
|
|
111 |
TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KŁOS ZBYSZEK |
10km / M50 |
TAK SOBIE BIEGAM-PIASTÓW |
PIASTÓW |
|
|
112 |
TEMPO MLAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KUCIEJCZYK HENRYK |
10km / M50 |
TEMPO MLAWA |
SZYDLOWO |
|
|
113 |
TRUCHT TARCHOMIN TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ARAŹNY ZBIGNIEW |
10km / M40 |
TRUCHT TARCHOMIN TEAM |
WARSZAWA |
|
|
114 |
TUNIA TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZABORSKI ADAM |
10km / M40 |
TUNIA TEAM |
|
|
|
115 |
VEGE CANIBAL TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOSIŃSKI DANIEL |
10km / M30 |
VEGE CANIBAL TEAM |
IZABELIN |
|
|
116 |
VEOLIA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GÓRKA KRZYSZTOF |
10km / M50 |
VEOLIA |
GRODZISK MAZOWIECKI |
|
|
117 |
WARSAW RED DEVILS |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
NESTER ŁUKASZ |
10km / M30 |
WARSAW RED DEVILS |
WARSZAWA |
|
|
118 |
WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
BIAŁEK MAREK |
10km / M30 |
WARSZAWA |
WARSZAWA |
|
|
119 |
WARSZAWA BIELANY ORIENTEERING |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GALICZ KAROL |
10km / M30 |
WARSZAWA BIELANY ORIENTEERING |
WARSZAWA |
2 |
NOWAKOWSKI SŁAWOMIR |
10km / M40 |
WARSZAWA BIELANY ORIENTEERING |
KLAUDYN |
|
|
120 |
WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ROSZKOWSKI TOMASZ |
10km / M30 |
WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI |
WARSZAWA |
|
|
121 |
WARSZAWIAKY |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOCISZEWSKI KRZYSZTOF |
10km / M50 |
WARSZAWIAKY |
WARSZAWA |
|
|
122 |
WKB META LUBLINEC |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT |
10km / M70 |
WKB META LUBLINEC |
WARSZAWA |
|
|
123 |
WOJEWÓDZCY TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
WOJEWÓDZKI MARCIN |
10km / M20 |
WOJEWÓDZCY TEAM |
WARSZAWA |
|
|
124 |
WOLNA WOLA WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KARŁOWICZ ANNA |
10km / K60 |
WOLNA WOLA WARSZAWA |
WARSZAWA |
|
|
125 |
WPRUNNING |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
FOJUD TADEUSZ |
10km / M30 |
WPRUNNING |
PRUSZKÓW |
2 |
MACIEJEWSKI STANISŁAW |
10km / M40 |
WPRUNNING |
WARSZAWA |
|
|
126 |
WRD KPP |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
ZAJĄC JACEK |
10km / M30 |
WRD KPP |
OŻARÓW MAZOWIECKI |
|
|
127 |
WTT WARSZAWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
SZUDER PRZEMYSŁAW |
10km / M30 |
WTT WARSZAWA |
HORNÓWEK |
|
|
128 |
ZABIEGANNA DRUŻYNA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
CHĘĆ ADAM |
10km / M30 |
ZABIEGANNA DRUŻYNA |
WARSZAWA |
|
|
129 |
ZABOROWIANKA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
LESZCZYŃSKA MAGDALENA |
10km / K30 |
ZABOROWIANKA |
WARSZAWA |
2 |
KOWALSKI MACIEJ |
10km / M40 |
ZABOROWIANKA |
ZABORÓW |
3 |
LESZCZYŃSKA-KOWALSKA OLGA |
10km / K40 |
ZABOROWIANKA |
ZABORÓW |
4 |
PROKOP RYSZARD |
10km / M40 |
ZABOROWIANKA |
ZABORÓW |
5 |
BARANOWSKI ROBERT |
10km / M40 |
ZABOROWIANKA |
ZABORÓW |
|
|
130 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GROMADKA MAŁGORZATA |
10km / K30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
DZIEKANÓW LEŚNY |
2 |
BAUMGART MAŁGORZATA |
10km / K30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI |
3 |
SZALEWICZ DAMIAN |
10km / M30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI |
4 |
SZALEWICZ EWA |
10km / K30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI |
5 |
PETRAJTIS ANETA |
10km / K40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
DZIEKANÓW LESNY |
6 |
TARGOŃSKI GRZEGORZ |
10km / M30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
WARSZAWA |
7 |
LAZARSKA MAŁGORZATA |
10km / K30 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
WARSZAWA |
8 |
MORACZEWSKA ALEKSANDRA |
10km / K40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI |
9 |
BUBROWSKI MARIUSZ |
10km / M40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI |
10 |
WILCZYŃSKI CEZARY |
10km / M40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
WARSZAWA |
11 |
NAPIÓRKOWSKI GRZEGORZ |
10km / M40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
ŁOMIANKI DOLNE |
12 |
URBAŃSKI PIOTR |
10km / M40 |
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA |
DZIEKANÓW |
|
|
131 |
ŁOSIOWE BŁOTA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GAS ADAM |
10km / M30 |
ŁOSIOWE BŁOTA |
WARSZAWA |
|
|
132 |
ŻÓRAWSKY TEAM |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
GŁODOWSKI ADAM |
10km / M30 |
ŻÓRAWSKY TEAM |
WARSZAWA |
2 |
GŁODOWSKA KATARZYNA |
10km / K20 |
ŻÓRAWSKY TEAM |
WARSZAWA |
|
|
133 |
ŻÓŁTO-CZERWONA STREFA |
|
Lp | Nazwisko i imię |
Dystans |
Druzyna |
Miasto |
1 |
KOZŁOWSKI PIOTR |
10km / M40 |
ŻÓŁTO-CZERWONA STREFA |
WARSZAWA |
|
|