29. Uliczny Bieg Sylwestrowy
Trzebnica, 31 grudnia 2013 r.



Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 74
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
AIM NOWAK
NOWAK MICHAŁ Bieg / M30 AIM NOWAK WOŁÓW
NOWAK ANNA Bieg / K30 AIM NOWAK WOŁÓW
ANTCZAKI
ANTCZAK JACEK Bieg / M40 ANTCZAKI WROCŁAW
ANTCZAK RIWANA Bieg / K40 ANTCZAKI WROCŁAW
APF
FARANIEC ANNA Bieg / K30 APF ZAWONIA
FARANIEC PAWEŁ Bieg / M40 APF ZAWONIA
BB SOBÓTKA / WKB PIAST WROCŁAW
STANKIEWICZ ANTONI Bieg / M50 BB SOBÓTKA / WKB PIAST WROCŁAW SOBÓTKA
BOBIK
BOBIK PAWEŁ Bieg / M40 BOBIK WROCŁAW
BOBIK EWA Bieg / K40 BOBIK WROCŁAW
BOCZAROWIE
BOCZAR MARIUSZ Bieg / M40 BOCZAROWIE ŚRODA ŚLĄSKA
BOCZAR ELŻBIETA Bieg / K40 BOCZAROWIE ŚRODA ŚLĄSKA
BRZOZOWSCY PROMIEŃ
BRZOZOWSKI MARCIN Bieg / M30 BRZOZOWSCY PROMIEŃ WROCŁAW
HOC-BRZOZOWSKA ALEKSANDRA Bieg / K30 BRZOZOWSCY PROMIEŃ WROCŁAW
CHAŁUPCZAK
CHAŁUPCZAK LILA Bieg / K40 CHAŁUPCZAK WROCŁAW
CHAŁUPCZAK CEZARY Bieg / M40 CHAŁUPCZAK WROCŁAW
CHOJNACCY
CHOJNACKA MAłGORZATA Bieg / K40 CHOJNACCY Mędłów
CHOJNACKI ARTUR Bieg / M40 CHOJNACCY MĘDŁÓW
CIEMNA STRONA POMIDORA
KOSTRZEWSKI ADRIAN Bieg / M30 CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICA
KOSTRZEWSKA EMILIA Bieg / K30 CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICA
CROSS KRAPKOWICE
PASTUCHA ANNA Bieg / K50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
PASTUCHA MAREK Bieg / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
CYTAWA
CYTAWA ILONA Bieg / K30 CYTAWA WROCŁAW
CYTAWA ARKADIUSZ Bieg / M40 CYTAWA WROCŁAW
DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA
HAZUBSKI ANDRZEJ Bieg / M40 Gmina DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA TRZEBNICA
HAZUBSKA ANNA Bieg / K40 Gmina DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA TRZEBNICA
DZIECI KWIATÓW
RZEŹNIK AGNIESZKA Bieg / K20 DZIECI KWIATÓW WROCŁAW
HABER MARCIN Bieg / M20 DZIECI KWIATÓW BARDO
EJN
PAWŁOWSKI MARIUSZ Bieg / M40 EJN WYSOKA
ELING
ELING LIDIA Bieg / K40 ELING RAWICZ
ELING ARTUR Bieg / M40 ELING RAWICZ
FEDYCZKOWSCY
FEDYCZKOWSKI EDWARD Bieg / M40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
FEDYCZKOWSKA JUSTYNA Bieg / K40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
GEOPOINT TEAM
STRYCHAR MONIKA Bieg / K30 GEOPOINT TEAM WROCŁAW
STRYCHAR GRZEGORZ Bieg / M30 GEOPOINT TEAM WROCLAW
GOLENIEWSCY
GOLENIEWSKI TOMASZ Bieg / M40 GOLENIEWSCY WROCŁAW
GOLENIEWSKA KATARZYNA Bieg / K40 GOLENIEWSCY WROCŁAW
GOZDALSCY
GOZDALSKA IWONA Bieg / K20 GOZDALSCY WROCŁAW
GOZDALSKI ADAM Bieg / M20 GOZDALSCY RADOM
GOŁĘBIEWSCY
GOŁĘBIEWSKA SYLWIA Bieg / K30 GOŁĘBIEWSCY ŚWIDNICA
GOŁĘBIEWSKI JACEK Bieg / M30 GOŁĘBIEWSCY ŚWIDNICA
GRABUSIŃSCY
GRABUSIŃSKI PIOTR Bieg / M40 GRABUSIŃSCY SOBÓTKA
GRABUSIŃSKA MARZENA Bieg / K40 GRABUSIŃSCY SOBÓTKA
HUMEN
HUMEN TOMASZ Bieg / M40 HUMEN BOGATYNIA
HUMEN DOROTA Bieg / K40 HUMEN BOGATYNIA
IWANKIEWICZ
IWANKIEWICZ PAWEŁ Bieg / M40 IWANKIEWICZ WROCŁAW
IWANKIEWICZ JOANNA Bieg / K40 IWANKIEWICZ WROCŁAW
JARZĘBOWICZ
JARZĘBOWICZ MATEUSZ Bieg / M30 Gmina JARZĘBOWICZ TRZEBNICA
JARZĘBOWICZ MAGDALENA Bieg / K20 Gmina JARZĘBOWICZ TRZEBNICA
KAPELA
KAPELA JULIA Bieg / K20 KAPELA KIEŁCZÓW
KAPELA SEBASTIAN Bieg / M20 KAPELA KIEŁCZÓW
KINAL
KINAL MAGDALENA Bieg / K20 KINAL WROCŁAW
KINAL GRZEGORZ Bieg / M30 KINAL WROCŁAW
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TRZEBNICY
RYBA ŁUKASZ Bieg / M30 Gmina KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TRZEBNICY TRZEBNICA
KONOPNIAK
KONOPNIAK KRZYSZTOF Bieg / M30 KONOPNIAK RAWICZ
KONOPNIAK IZABELA Bieg / K40 KONOPNIAK RAWICZ
KOWALCZYK
NIECKARZ-KOWALCZYK AGNIESZKA Bieg / K30 KOWALCZYK WROCŁAW
KOWALCZYK PAWEŁ Bieg / M30 KOWALCZYK WROCŁAW
KS MARATON OSTRÓW WLKP
SIWIŃSKI PATRYK Bieg / M20 KS MARATON OSTRÓW WLKP OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
FURTAK KRZYSZTOF Bieg / M50 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI LUBIN
FURTAK ANNA Bieg / K40 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI MIŁKOWICE
KUCZYK
KUCZYK JAROSŁAW Bieg / M50 KUCZYK LEGNICA
KUCZYK JOLANTA Bieg / K50 KUCZYK LEGNICA
KURIATA
KURIATA BEATA Bieg / K40 KURIATA POLKOWICE
KURIATA TOMASZ Bieg / M30 KURIATA ZIELONA GÓRA
LENART
LENART JACEK Bieg / M30 LENART WROCŁAW
LENART ALEKSANDRA Bieg / K30 LENART PĘGÓW
LENDOWIE
LENDA WIESŁAW Bieg / M50 LENDOWIE TWARDOGÓRA
LISS
LISS RAFAŁ Bieg / M30 LISS WROCŁAW
LISS MAGDALENA Bieg / K30 LISS WROCŁAW
MIROTRANS WROCŁAW
KALEMBKIEWICZ MIREK Bieg / M30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
KALEMBKIEWICZ MARZENA Bieg / K30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
MOSQITOS
KOMAR ANNA Bieg / K30 MOSQITOS WROCŁAW
MOSUR
MOSUR TOMASZ Bieg / M40 MOSUR WROCŁAW
NATURALNIE JANOWICE
ŚWIERK ANNA Bieg / K30 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
SWIERK SEWERYN Bieg / M30 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
ODEO24.PL
DEUTSCHMAN PIOTR Bieg / M30 ODEO24.PL WROCŁAW
DEUTSCHMAN MARTA Bieg / K30 ODEO24.PL WROCŁAW
OWCZAREK
OWCZAREK DAGMARA Bieg / K30 OWCZAREK JELENIA GÓRA
OWCZAREK MARCIN Bieg / M30 OWCZAREK JELENIA GÓRA
POGROM WICHRA
WIATR SŁAWEK Bieg / M40 POGROM WICHRA OLEŚNICA
PUTY Z BIAŁEGO
PUT JERZY Bieg / M50 PUTY Z BIAŁEGO BIAŁY KOŚCIÓŁ
PUT DOROTA Bieg / K30 PUTY Z BIAŁEGO STRZELIN
Q4
GĘBKA ANIELA Bieg / K40 Q4 WROCŁAW
GĘBKA WOJCIECH Bieg / M40 Q4 WROCŁAW
Q4NET
PERNAK ROBERT Bieg / M40 Q4NET KIEŁCZÓW
RADAR TEAM
RADAJEWSKI ŁUKASZ Bieg / M30 RADAR TEAM WOLSZTYN
RADAJEWSKA ANIA Bieg / K20 RADAR TEAM WOLSZTYN
RUNNING CORPSE
HADZICKA SYLWIA Bieg / K30 RUNNING CORPSE WROCŁAW
GARNEK PIOTR Bieg / M30 RUNNING CORPSE WROCŁAW
RĄCZKOWSCY
RĄCZKOWSKI JANUSZ Bieg / M50 RĄCZKOWSCY CHOCIANÓW
RĄCZKOWSKA GRAŻYNA Bieg / K50 RĄCZKOWSCY CHOCIANÓW
SOZAŃSCY
SOZAŃSKI JACEK Bieg / M40 SOZAŃSCY WROCŁAW
SOZAŃSKA MAŁGORZATA Bieg / K30 SOZAŃSCY WROCŁAW
STANKIEWICZ
STANKIEWICZ ALICJA Bieg / K30 STANKIEWICZ WROCŁAW
STANKIEWICZ MACIEJ Bieg / M30 STANKIEWICZ WROCŁAW
SZWIEC TEAM
SZWIEC JOANNA Bieg / K30 SZWIEC TEAM WROCŁAW
SZWIEC ŁUKASZ Bieg / M30 SZWIEC TEAM WROCLAW
TAJAK I WÓJCIK
TAJAK ALEKSANDRA Bieg / K30 TAJAK I WÓJCIK WROCŁAW
WÓJCIK MICHAŁ Bieg / M30 TAJAK I WÓJCIK WROCŁAW
TAPIR TEAM
KAZANA JACEK Bieg / M30 Gmina TAPIR TEAM TRZEBNICA
UMIŃSKA-KAZANA WIKTORIA Bieg / K30 Gmina TAPIR TEAM TRZEBNICA
TAX-POL
SKULSKI WOJCIECH Bieg / M20 TAX-POL LEGNICA
TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
HANACZEWSKI MAREK Bieg / M20 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE GŁOGÓW
TEMMPO WAŁBRZYCH
KALINOWSKI GRZEGORZ Bieg / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH BIELANY WROCŁAWSKIE
TOKARCZYK
TOKARCZYK NATALIA Bieg / K30 TOKARCZYK ŚWIDNICA
TOKARCZYK MAREK Bieg / M50 TOKARCZYK ŚWIDNICA
TOMCZAK
TOMCZAK WIESŁAWA Bieg / K50 TOMCZAK WROCŁAW
TOMCZAK HENRYK Bieg / M50 TOMCZAK WROCŁAW
TRENUJZNAMI.PL
WIKTORSKA MAŁGORZATA Bieg / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRZASKACZ
TRZASKACZ TOMASZ Bieg / M30 Gmina TRZASKACZ TRZEBNICA
TRZASKACZ DOROTA Bieg / K30 Gmina TRZASKACZ TRZEBNICA
TYSZECCY MTB VOTUM TEAM
KAROLINA KAROLINA Bieg / TYSZECCY MTB VOTUM TEAM OOIUUYY
KAROLINA MMKAROLINA Bieg / TYSZECCY MTB VOTUM TEAM MM
WKB PIAST WROCŁAW
GADZIŃSKA KRYSTYNA Bieg / K40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
GADZIŃSKI MAREK Bieg / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WOLSCY
WOLSKA DAGMARA Bieg / K40 Gmina WOLSCY TRZEBNICA
WOLSKI PAWEŁ Bieg / M40 Gmina WOLSCY TRZEBNICA
WOSZCZAKOWIE
WOSZCZAK JOLANTA Bieg / K40 WOSZCZAKOWIE STRZELIN
WOSZCZAK ZBIGNIEW Bieg / M40 WOSZCZAKOWIE STRZELIN
WOŹNIAK
WOŹNIAK DOROTA Bieg / K40 WOŹNIAK WROCŁAW
WOŹNIAK PIOTR Bieg / M40 WOŹNIAK WROCŁAW
WÓJCIK
WÓJCIK PIOTR Bieg / M30 Gmina WÓJCIK TRZEBNICA
WÓJCIK NINA Bieg / K30 Gmina WÓJCIK TRZEBNICA
YOU AND ME TEAM
SALITRA DAREK Bieg / M40 YOU AND ME TEAM WROCŁAW
SALITRA KATARZYNA Bieg / K40 YOU AND ME TEAM WROCŁAW
ZAŁACHOWSCY
ZAŁACHOWSKI ANTONI Bieg / M40 ZAŁACHOWSCY KOBYLA GÓRA
ZAŁACHOWSKA JOLANTA Bieg / K30 ZAŁACHOWSCY KOBYLA GÓRA
 
SILARSKA DOROTA Bieg / K20   ZŁOTY STOK
 BANASZEWSCY
BANASZEWSKA AGNIESZKA Bieg / K30  BANASZEWSCY WROCŁAW
BANASZEWSKI WOJCIECH Bieg / M30  BANASZEWSCY WROCŁAW
 KSRG MIŁKOWICE/KPP LUBIN
KOŁODZIEJ ANDRZEJ Bieg / M40  KSRG MIŁKOWICE/KPP LUBIN MIŁKOWICE
ŁABUZ
ŁABUZ EWA Bieg / K50 ŁABUZ WROCŁAW
ŁABUZ MAREK Bieg / M50 ŁABUZ WROCŁAW