29. Uliczny Bieg Sylwestrowy
Trzebnica, 31 grudnia 2013 r.


Małżeństwo


Aktualnie zgłoszonych drużyn/Teams applicated: 74
Jeśli widzisz błąd w swoim zgłoszeniu i chciałbyś go poprawić zaloguj się lub wypełnij formularz
To correct your data log in to your profile or fill the form
AIM NOWAK
1 NOWAK ANNA Bieg / K30 AIM NOWAK WOŁÓW
2 NOWAK MICHAŁ Bieg / M30 AIM NOWAK WOŁÓW
ANTCZAKI
1 ANTCZAK JACEK Bieg / M40 ANTCZAKI WROCŁAW
2 ANTCZAK RIWANA Bieg / K40 ANTCZAKI WROCŁAW
APF
1 FARANIEC PAWEŁ Bieg / M40 APF ZAWONIA
2 FARANIEC ANNA Bieg / K30 APF ZAWONIA
BB SOBÓTKA / WKB PIAST WROCŁAW
1 STANKIEWICZ ANTONI Bieg / M50 BB SOBÓTKA / WKB PIAST WROCŁAW SOBÓTKA
BOBIK
1 BOBIK EWA Bieg / K40 BOBIK WROCŁAW
2 BOBIK PAWEŁ Bieg / M40 BOBIK WROCŁAW
BOCZAROWIE
1 BOCZAR MARIUSZ Bieg / M40 BOCZAROWIE ŚRODA ŚLĄSKA
2 BOCZAR ELŻBIETA Bieg / K40 BOCZAROWIE ŚRODA ŚLĄSKA
BRZOZOWSCY PROMIEŃ
1 BRZOZOWSKI MARCIN Bieg / M30 BRZOZOWSCY PROMIEŃ WROCŁAW
2 HOC-BRZOZOWSKA ALEKSANDRA Bieg / K30 BRZOZOWSCY PROMIEŃ WROCŁAW
CHAŁUPCZAK
1 CHAŁUPCZAK CEZARY Bieg / M40 CHAŁUPCZAK WROCŁAW
2 CHAŁUPCZAK LILA Bieg / K40 CHAŁUPCZAK WROCŁAW
CHOJNACCY
1 CHOJNACKI ARTUR Bieg / M40 CHOJNACCY MĘDŁÓW
2 CHOJNACKA MAłGORZATA Bieg / K40 CHOJNACCY Mędłów
CIEMNA STRONA POMIDORA
1 KOSTRZEWSKI ADRIAN Bieg / M30 CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICA
2 KOSTRZEWSKA EMILIA Bieg / K30 CIEMNA STRONA POMIDORA OLEŚNICA
CROSS KRAPKOWICE
1 PASTUCHA ANNA Bieg / K50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
2 PASTUCHA MAREK Bieg / M50 CROSS KRAPKOWICE KRAPKOWICE
CYTAWA
1 CYTAWA ILONA Bieg / K30 CYTAWA WROCŁAW
2 CYTAWA ARKADIUSZ Bieg / M40 CYTAWA WROCŁAW
DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA
1 HAZUBSKI ANDRZEJ Bieg / M40 DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA TRZEBNICA
2 HAZUBSKA ANNA Bieg / K40 DRUŻYNA SZPIKU BIEGNĘ DLA ZBYSZKA TRZEBNICA
DZIECI KWIATÓW
1 HABER MARCIN Bieg / M20 DZIECI KWIATÓW BARDO
2 HABER AGNIESZKA Bieg / K20 DZIECI KWIATÓW GROBLICE
EJN
1 PAWŁOWSKI MARIUSZ Bieg / M40 EJN WYSOKA
ELING
1 ELING LIDIA Bieg / K40 ELING RAWICZ
2 ELING ARTUR Bieg / M40 ELING RAWICZ
FEDYCZKOWSCY
1 FEDYCZKOWSKI EDWARD Bieg / M40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
2 FEDYCZKOWSKA JUSTYNA Bieg / K40 FEDYCZKOWSCY STRZEGOM
GEOPOINT TEAM
1 STRYCHAR GRZEGORZ Bieg / M30 GEOPOINT TEAM WROCLAW
2 STRYCHAR MONIKA Bieg / K30 GEOPOINT TEAM WROCŁAW
GOLENIEWSCY
1 GOLENIEWSKI TOMASZ Bieg / M40 GOLENIEWSCY WROCŁAW
2 GOLENIEWSKA KATARZYNA Bieg / K40 GOLENIEWSCY WROCŁAW
GOZDALSCY
1 GOZDALSKA IWONA Bieg / K20 GOZDALSCY WROCŁAW
2 GOZDALSKI ADAM Bieg / M20 GOZDALSCY WARSZAWA
GOŁĘBIEWSCY
1 GOŁĘBIEWSKI JACEK Bieg / M30 GOŁĘBIEWSCY ŚWIDNICA
2 GOŁĘBIEWSKA SYLWIA Bieg / K30 GOŁĘBIEWSCY ŚWIDNICA
GRABUSIŃSCY
1 GRABUSIŃSKI PIOTR Bieg / M40 GRABUSIŃSCY SOBÓTKA
2 GRABUSIŃSKA MARZENA Bieg / K40 GRABUSIŃSCY SOBÓTKA
HUMEN
1 HUMEN DOROTA Bieg / K40 HUMEN BOGATYNIA
2 HUMEN TOMASZ Bieg / M40 HUMEN BOGATYNIA
IWANKIEWICZ
1 IWANKIEWICZ PAWEŁ Bieg / M40 IWANKIEWICZ WROCŁAW
2 IWANKIEWICZ JOANNA Bieg / K40 IWANKIEWICZ WROCŁAW
JARZĘBOWICZ
1 JARZĘBOWICZ MATEUSZ Bieg / M30 JARZĘBOWICZ TRZEBNICA
2 JARZĘBOWICZ MAGDALENA Bieg / K20 JARZĘBOWICZ TRZEBNICA
KAPELA
1 KAPELA JULIA Bieg / K20 KAPELA KIEŁCZÓW
2 KAPELA SEBASTIAN Bieg / M20 KAPELA KIEŁCZÓW
KINAL
1 KINAL GRZEGORZ Bieg / M30 KINAL WROCŁAW
2 KINAL MAGDALENA Bieg / K20 KINAL WROCŁAW
KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TRZEBNICY
1 RYBA ŁUKASZ Bieg / M30 KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TRZEBNICY TRZEBNICA
KONOPNIAK
1 KONOPNIAK KRZYSZTOF Bieg / M30 KONOPNIAK RAWICZ
2 KONOPNIAK IZABELA Bieg / K40 KONOPNIAK RAWICZ
KOWALCZYK
1 NIECKARZ-KOWALCZYK AGNIESZKA Bieg / K30 KOWALCZYK WROCŁAW
2 KOWALCZYK PAWEŁ Bieg / M30 KOWALCZYK WROCŁAW
KS MARATON OSTRÓW WLKP
1 SIWIŃSKI PATRYK Bieg / M20 KS MARATON OSTRÓW WLKP OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI
1 FURTAK KRZYSZTOF Bieg / M50 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI LUBIN
2 FURTAK ANNA Bieg / K40 KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI MIŁKOWICE
KUCZYK
1 KUCZYK JAROSŁAW Bieg / M50 KUCZYK LEGNICA
2 KUCZYK JOLANTA Bieg / K50 KUCZYK LEGNICA
KURIATA
1 KURIATA BEATA Bieg / K40 KURIATA POLKOWICE
2 KURIATA TOMASZ Bieg / M30 KURIATA ZIELONA GÓRA
LENART
1 LENART JACEK Bieg / M30 LENART WROCŁAW
2 LENART ALEKSANDRA Bieg / K30 LENART PĘGÓW
LENDOWIE
1 LENDA WIESŁAW Bieg / M50 LENDOWIE TWARDOGÓRA
LISS
1 LISS MAGDALENA Bieg / K30 LISS WROCŁAW
2 LISS RAFAŁ Bieg / M30 LISS WROCŁAW
MIROTRANS WROCŁAW
1 KALEMBKIEWICZ MARZENA Bieg / K30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
2 KALEMBKIEWICZ MIREK Bieg / M30 MIROTRANS WROCŁAW WROCŁAW
MOSQITOS
1 KOMAR ANNA Bieg / K30 MOSQITOS WROCŁAW
MOSUR
1 MOSUR TOMASZ Bieg / M40 MOSUR WROCŁAW
NATURALNIE JANOWICE
1 ŚWIERK ANNA Bieg / K30 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
2 ŚWIERK SEWERYN Bieg / M30 NATURALNIE JANOWICE JANOWICE WIELKIE
ODEO24.PL
1 DEUTSCHMAN MARTA Bieg / K30 ODEO24.PL WROCŁAW
2 DEUTSCHMAN PIOTR Bieg / M30 ODEO24.PL WROCŁAW
OWCZAREK
1 OWCZAREK DAGMARA Bieg / K30 OWCZAREK JELENIA GÓRA
2 OWCZAREK MARCIN Bieg / M30 OWCZAREK JELENIA GÓRA
POGROM WICHRA
1 WIATR SŁAWEK Bieg / M40 POGROM WICHRA LUBLINIEC
PUTY Z BIAŁEGO
1 PUT DOROTA Bieg / K30 PUTY Z BIAŁEGO STRZELIN
2 PUT JERZY Bieg / M50 PUTY Z BIAŁEGO BIAŁY KOŚCIÓŁ
Q4
1 GĘBKA ANIELA Bieg / K40 Q4 WROCŁAW
2 GĘBKA WOJCIECH Bieg / M40 Q4 WROCŁAW
Q4NET
1 PERNAK ROBERT Bieg / M40 Q4NET KIEŁCZÓW
RADAR TEAM
1 RADAJEWSKI ŁUKASZ Bieg / M30 RADAR TEAM WOLSZTYN
2 RADAJEWSKA ANIA Bieg / K20 RADAR TEAM WOLSZTYN
RUNNING CORPSE
1 HADZICKA SYLWIA Bieg / K30 RUNNING CORPSE WROCŁAW
2 GARNEK PIOTR Bieg / M30 RUNNING CORPSE WROCŁAW
RĄCZKOWSCY
1 RĄCZKOWSKI JANUSZ Bieg / M50 RĄCZKOWSCY CHOCIANÓW
2 RĄCZKOWSKA GRAŻYNA Bieg / K50 RĄCZKOWSCY CHOCIANÓW
SOZAŃSCY
1 SOZAŃSKI JACEK Bieg / M40 SOZAŃSCY WROCŁAW
2 SOZAŃSKA MAŁGORZATA Bieg / K30 SOZAŃSCY WROCŁAW
STANKIEWICZ
1 STANKIEWICZ ALICJA Bieg / K30 STANKIEWICZ WROCŁAW
2 STANKIEWICZ MACIEJ Bieg / M30 STANKIEWICZ WROCŁAW
SZWIEC TEAM
1 SZWIEC JOANNA Bieg / K30 SZWIEC TEAM WROCŁAW
2 SZWIEC ŁUKASZ Bieg / M30 SZWIEC TEAM WROCLAW
TAJAK I WÓJCIK
1 TAJAK ALEKSANDRA Bieg / K30 TAJAK I WÓJCIK WROCŁAW
2 WÓJCIK MICHAŁ Bieg / M30 TAJAK I WÓJCIK WROCŁAW
TAPIR TEAM
1 KAZANA JACEK Bieg / M30 TAPIR TEAM TRZEBNICA
2 UMIŃSKA-KAZANA WIKTORIA Bieg / K30 TAPIR TEAM TRZEBNICA
TAX-POL
1 SKULSKI WOJCIECH Bieg / M20 TAX-POL LEGNICA
TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE
1 HANACZEWSKI MAREK Bieg / M20 TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE GŁOGÓW
TEMMPO WAŁBRZYCH
1 KALINOWSKI GRZEGORZ Bieg / M30 TEMMPO WAŁBRZYCH BIELANY WROCŁAWSKIE
TOKARCZYK
1 TOKARCZYK MAREK Bieg / M50 TOKARCZYK ŚWIDNICA
2 TOKARCZYK NATALIA Bieg / K30 TOKARCZYK ŚWIDNICA
TOMCZAK
1 TOMCZAK WIESŁAWA Bieg / K50 TOMCZAK WROCŁAW
2 TOMCZAK HENRYK Bieg / M50 TOMCZAK WROCŁAW
TRENUJZNAMI.PL
1 WIKTORSKA MAŁGORZATA Bieg / K30 TRENUJZNAMI.PL WROCŁAW
TRZASKACZ
1 TRZASKACZ DOROTA Bieg / K30 TRZASKACZ TRZEBNICA
2 TRZASKACZ TOMASZ Bieg / M30 TRZASKACZ TRZEBNICA
TYSZECCY MTB VOTUM TEAM
1 KAROLINA KAROLINA Bieg / TYSZECCY MTB VOTUM TEAM OOIUUYY
2 KAROLINA MMKAROLINA Bieg / TYSZECCY MTB VOTUM TEAM MM
WKB PIAST WROCŁAW
1 GADZIŃSKA KRYSTYNA Bieg / K40 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
2 GADZIŃSKI MAREK Bieg / M50 WKB PIAST WROCŁAW WROCŁAW
WOLSCY
1 WOLSKA DAGMARA Bieg / K40 WOLSCY TRZEBNICA
2 WOLSKI PAWEŁ Bieg / M40 WOLSCY TRZEBNICA
WOSZCZAKOWIE
1 WOSZCZAK JOLANTA Bieg / K40 WOSZCZAKOWIE STRZELIN
2 WOSZCZAK ZBIGNIEW Bieg / M40 WOSZCZAKOWIE STRZELIN
WOŹNIAK
1 WOŹNIAK DOROTA Bieg / K40 WOŹNIAK WROCŁAW
2 WOŹNIAK PIOTR Bieg / M40 WOŹNIAK WROCŁAW
WÓJCIK
1 WÓJCIK PIOTR Bieg / M30 WÓJCIK TRZEBNICA
2 WÓJCIK NINA Bieg / K30 WÓJCIK TRZEBNICA
YOU AND ME TEAM
1 SALITRA DAREK Bieg / M40 YOU AND ME TEAM WROCŁAW
2 SALITRA KATARZYNA Bieg / K40 YOU AND ME TEAM WROCŁAW
ZAŁACHOWSCY
1 ZAŁACHOWSKI ANTONI Bieg / M40 ZAŁACHOWSCY KOBYLA GÓRA
2 ZAŁACHOWSKA JOLANTA Bieg / K30 ZAŁACHOWSCY KOBYLA GÓRA
 
1 SILARSKA DOROTA Bieg / K20   ZŁOTY STOK
 BANASZEWSCY
1 BANASZEWSKA AGNIESZKA Bieg / K30  BANASZEWSCY WROCŁAW
2 BANASZEWSKI WOJCIECH Bieg / M30  BANASZEWSCY WROCŁAW
 KSRG MIŁKOWICE/KPP LUBIN
1 KOŁODZIEJ ANDRZEJ Bieg / M40  KSRG MIŁKOWICE/KPP LUBIN MIŁKOWICE
ŁABUZ
1 ŁABUZ EWA Bieg / K50 ŁABUZ WROCŁAW
2 ŁABUZ MAREK Bieg / M50 ŁABUZ WROCŁAW