Zawody obsługuje firma Datasport

DZIKA TRZYNASTKA
Boguszów-Gorce, 22 października 2016 r.


Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 132
Odebrało numery: 102

Liczba opłaconych zawodników: 71
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ADAMCZYK MATEUSZ 542 OPAWAAMATORPOLPOLOKOK 
2  ADAMCZYK PAWEŁ   WAŁBRZYCHPOLPOL OK  
3 ADAMCZYK TOMASZ578 BORÓWNOPOLPOL  
4 ADAMIN ARTUR541 WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
5  ANCZAKOWSKI MACIEJ 554 BIELSKO-BIAŁAPOLPOLOKOK 
6  BĄK TYMOTEUSZ 551 GLIWICEPOLPOLOK 
7  BEDNAREK PIOTR 506 WROCŁAWPOLPOLOKOK 
8  BIAŁA KATARZYNA 590 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL OK 
9  BIAŁY MICHAŁ 570 WAŁBRZYCHPOLPOLOKOK 
10  BIENIEK GRZEGORZ 595 LUBAWKAPOLPOL OK 
11  BILIŃSKI MARIUSZ 505 IWINYITMZM 2012POLPOLOKOK 
12  BOCHEŃSKA ALEKSANDRA 531 KIEŁCZÓWPOLPOLOKOK 
13  BOROF LINDA   PIESZYCEEKOSERVPOLPOL OK  
14  BORUŃ MARCIN 567 WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
15  BUCZAKOWSKI ADAM 543 SOKOLECUSKS LUDWIKOWICE KL.POLPOLOKOK 
16 BUŁKOWSKA ELZBIETA 557 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
17  CEPIELIK WOJCIECH 514 PUSTELNIKWIEWIÓRPOLPOLOKOK  
18 CHOCHOLSKI REMIGIUSZ580 STRZEGOMPOLPOL  
19  CHRZANOWSKA BARBARA 591 OŁAWAAMATORPOLPOL OK 
20 CIECIUCH MACIEJ  POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLPOL OK  
21  CUKIER ANDRZEJ 528 KAMIENNA GÓRASP-1 KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
22  CZAPLA WŁODZIMIERZ 558 KAMIEŃSKPOLPOLOKOK 
23  ĆWIKLIŃSKI ROBERT 507 OPOLEIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
24  DAUKSZA DAMIAN   WAŁBRZYCHBIEGAJ ZAPOBIEGAJPOLPOL OK  
25 DOBRAS ZDZISŁAW589 DZIKOWIECUSKS LUDWIKOWICE KŁODZKIEPOLPOL Gmina Boguszów Gorce 
26  DOMARADZKI STANISŁAW 515 OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
27  DUDZIAK MAREK   BOGUSZÓW-GORCEBOGUSZOW GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce  
 ............
28  DUL DARIUSZ 584 WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
29  DUL KAROLINA 597 JELENIA GÓRAFAMILY TEAMPOLPOL OK 
30  DULSKI DANIEL 583 LUBLINIECWKB META LUBLINIECPOLPOL OK 
31 FERENC JANUSZ529 LUDWIKOWICEUSKS LUDWIKOWICE KL.POLPOLOK 
32  FICHTEL GRZEGORZ 530 LUBINPOLPOLOKOK 
33  FORNAL PAWEŁ 526 BOŻKÓW22 KBPGPOLPOLOKOK 
34  GĘBARA RAFAŁ   KRAKÓWDECATHLON WROCLOVEPOLPOL OK  
35  GRACZYK SEBASTIAN 577 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
36  GRZEGORCZYK DAMIAN   WROCŁAWPOLPOL OK  
37  GRZYWACZEWSKI JAN 502 WROCŁAWPOLPOLOKOK 
38  GRZYWACZEWSKI PIOTR 501 WROCŁAWPOLPOLOKOK 
39  GUZIK SEBASTIAN 545 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce  
40  HANACZEWSKA BOGUSŁAWA 601 LUBINAMATORPOLPOL OK 
41  HNISDIŁÓW SŁAWEK   KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK  
42  JAŁOCHA MIROSŁAW 553 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
43  JOCHYMEK PIOTR 569 LUBAWKAWYSZEDŁZDOMU.PLPOLPOLOKOK 
44  KACZUGA MIROSŁAW 579 WAŁBRZYCHDĘBY WAŁBRZYCHPOLPOL  
45  KARGOL JOANNA 593 OLEŚNICAPOLPOL OK 
 Bieg fatimski na 5 km -33.12 26 Bieg Solidarności na 5.2 km - 33.42 Bieg na 4 łapy na 5km - 34.19
46  KOBRYŃ DOMINIK 538 KATOWICEBYLEDOBIEC ANINPOLPOLOKOK 
47  KOCEMBA RAFAŁ 537 ŚWIEBODZICEPOLPOLOKOK 
48  KOCZOCIK NATALIA   OSIECZNICAIZERSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK  
49  KOSIŃSKI BARTŁOMIEJ 516 BOGUSZÓW-GORCERUN4FUNPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
50  KOSZYKA KRZYSZTOF 544 WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
51  KOWALCZYK JAROSŁAW 602 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
52  KOWZAN PIOTR 546 WAŁBRZYCHNIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
53  KOZIEŁ PIOTR 555 WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOKOK 
54  KOZŁOWSKI MAREK 559 JAWORPOLPOLOKOK 
55  KRAJEWSKI KRZYSZTOF 600 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
56  KUBIK NORBERT   ŚWIDNICALIFE IS RUNNINGPOLPOL OK  
57  KUKLIŃSKA JOANNA 565 LUBINPOLPOLOKOK 
58  KURNYTA STANISŁAW 560 WITKÓWTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
59  KWAPISIEWICZ PAWEŁ 534 BOGUSZÓW-GORCEWINDIRPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
60  LACH KRZYSZTOF   WARSZAWAPOLPOL   
61  LASKOWSKI MARCIN 562 KŁODZKOPOLPOLOKOK 
62  LECH AGNIESZKA   ŚWIEBODZICELESZKI RUN TEAMPOLPOL OK  
63  LESZKO MICHAŁ 540 ŚWIDNICAUKS SOKOŁOWSKOPOLPOLOKOK 
 Trener UKS Sokołowsko
64 ŁĄCZ TOMASZ604 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
65  ŁOKIETKO KAZIMIERZ 587 WABIENICEBIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK 
66 ŁYCZKOWSKI KAMIL 536 WAŁBRZYCHWINDIRPOLPOLOKOK 
67  MACOWSKA MONIKA   KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOL OK  
68  MAJEWSKI SEBASTIAN   WAŁBRZYCHPOLPOL OK  
69 MALEC MAGDALENA603 SOBÓTKAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
70  MALICZYSZYN ELŻBIETA 511 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOKGmina Boguszów Gorce 
71  MARCINIAK MIROSŁAW   BOGUSZÓW-GORCEDZIKIPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce  
72  MĄCZKOWSKA BEATA 599 BOGUSZÓW GORCETEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
73  MICHALAK MICHAŁ   WAŁBRZYCHPOLPOL OK  
 41 lat ostatnio 14msc. na 7km w Wałbrzychu.
74  MICHAŁEK KRZYSZTOF 517 WALBRZYCHPOLPOLOKOK  
75  MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW 596 KAMIENNA GÓRAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOL  
76  MŁYNARSKI ANDRZEJ   GÓRAMARATONCZYK GÓRAPOLPOL OK  
77 MOCZEK TOMASZ  GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLPOL OK  
78  MOLOCIOS MICHAŁ 581 WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOL  
79  MROZIŃSKA JUSTYNA   WAŁBRZYCHBIEGAJ ZAPOBIEGAJPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce  
80 MUSUR ADAM508 OLEŚNICAKB LUPUSPOLPOLOKOK 
81  NIERODZIK DAWID 513 WROCŁAWDZIKIPOLPOLOKOK 
82  NIERODZIK PATRYK 519 WROCLAWPOLPOLOKOK 
83  NIWIŃSKI RAJMUND 572 BOGUSZÓW - GORCEPOLPOL Gmina Boguszów Gorce 
84  NOWAKOWSKI PRZEMYSŁAW 566 UNISŁAW ŚLĄSKITEMMPO WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
85  OGŁOZA KAMIL 550 SULEJÓWAMATORPOLPOLOKOK 
86  OSIENIENKO DARIUSZ   ŚWIDNICAPOLPOL OK  
87  OSOJCA ROBERT 549 KAMIENNA GÓRAPOLPOLOKOK 
88  OWCZAREK KATARZYNA 582 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL OK 
89  PAPIERSKA PAULINA 509 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
90  PERNEJ KAMIL 588 WAŁBRZYCHKB FAURECIA WAŁBRZYCH/STOORPOLPOL OK 
91  PIECZKA MARCIN 520 BOGUSZÓW - GORCEPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
92  PIETROSZEK-DOMORADZKA AGATA   NAMYSŁÓWPOLPOL OK  
93 PIOTROWSKI MAREK   OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL   
94  PISALSKI DAWID 521 BOGUSZÓW-GORCEULTRA TEAM BGPOLPOLOKGmina Boguszów Gorce 
95  PIWOWARCZYK MAREK 522 WAŁBRZYCHPOLPOLOKGmina Boguszów Gorce 
96  POKRZYK ŁUKASZ 571 JUGOWAORŁY JEZUSAPOLPOLOKOK 
97  POTRZEBSKI PIOTR   LUBKÓWUKS TUKAN IWINYPOLPOL OK  
98  PUDŁO PIOTR 563 ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
99  RAK PAWEŁ 535 OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
100  ROZBICKI CZESŁAW   WROCŁAWPOLPOL OK  
101  ROZDOLSKA LUCYNA 518 SĘDZISŁAWRUN4FUNPOLPOLOKOK 
102  SINKIEWICZ ANNA 573 BOGUSZÓW - GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
103  SINKIEWICZ MARIUSZ 574 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
104  SIWKIEWICZ RADOSŁAW 523 BOGUSZOW-GORCEPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
105  SKIERESZ MARCIN 556 WAŁBRZYCHAMATORPOLPOLOKOK 
106  SKOWROŃSKA NATALIA 524 BOGUSZÓW-GORCERUN4FUNPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
107  SKRZYPIEC DOMINIKA 547 KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLPOLOKOK 
108  SOLIŃSKI ANDRZEJ 564 SOBÓTKAPOLPOLOKOK 
109  SULIMA-MARCINIAK SYLWIA   BOGUSZÓW-GORCEDZIKIPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce  
110  SUROWIEC MICHAŁ 576 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
111  SWOBODA MAREK 512 WAŁBRZYCHBYLEDOBIEC ANINPOLPOLOKOK 
112  SZARAFIN SŁAWOMIR 510 WAŁBRZYCHBIEGIGORSKIE.EUPOLPOLOK 
113 SZARKO DAMIAN586 BOGUSZÓW-GORCERONAL GROUP RUNPOLPOL Gmina Boguszów Gorce 
114  SZARKO DARIUSZ   BOGUSZÓW GORCEBOGUSZOW GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce  
115  SZCZEGIELNIAK MARZENA 605 BOGUSZÓW- GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
116 SZCZEPANIAK ADAM525 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
117  SZCZEPANIAK FILIP 575 BOGUSZÓW-GORCEPOLPOL OKGmina Boguszów Gorce 
118  SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ 594 CZARNY BÓRFITNESS PARK TEAM WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
119  ŚWIERK ANNA 539 JANOWICE WIELKIENATURALNIEJANOWICEPOLPOLOKOK 
120  ŚWIERK SEWERYN 592 JANOWICE WIELKIENATURALNIEJANOWICEPOLPOL OK 
121  TKACZYK ELŻBIETA 527 WROCŁAWKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOKOK 
122  TUMIŃSKI TOMASZ 598 WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
123  TURLIŃSKI MAREK 585 WAŁBRZYCHPOLPOL OK 
124  WIERZBICKI WITOLD 532 WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
125  WOJDA PRZEMYSŁAW   WAŁBRZYCHFIZJOCENTRUM.PLPOLPOL OK  
126  WOLSKI KAMIL 533 POZNAŃPOLPOLOK 
127 WOLSKI RAFAŁ552 SOKOŁOWSKOPOLPOLOKGmina Boguszów Gorce 
128 ZIMNIAK ŁUKASZ 503 OLEŚNICAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOLOK 
129  ZONENBERG BERNARD 568 BOGUSZÓW - GORCEDZIKIPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce 
 zawodnik amator
130  ŻELAZOWSKA OLA 548 WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLPOLOKOK 
 nie ważne by biec szybko lecz by dobiec na czas:)
131  ŻEROMSKA KAMILA 504 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOKGmina Boguszów Gorce 
132  ŻEROMSKI ADRIAN 561 BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOKOKGmina Boguszów Gorce