Zawody obsługuje firma DATASPORT

2. Ślężański Bieg Młodzieżowy o Puchar Burmistrza Sobótki
Sobótka, 18 czerwca 2014 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
- sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 360
Lp.   Nazwisko Imię
Kod
Zapłacono Koszulka
1 ANASZEWSKA WERONIKA172K11 / WROCŁAWSKS `ZŁOTNICZANIE` WROCŁAWOKOK 
2  BANASIAK TOBIASZ 35M7 / SOBÓTKAOKOK 
3  BANASIAK TYMON 110M9 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
4 BARANIUK JACEK 41M7 / PIESZYCE OKOK 
5 BARANIUK WOJTEK 194M11 / PIESZYCE SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIESZYCACHOKOK 
6  BARTOSIEWICZ HANNA 64K8 / SOBÓTKAOKOK 
7 BARTUNEK KATARZYNA281K14 / OLEŚNICA MAŁALKS ZORZA NIEMILOKOK 
8 BARTUNEK MAJA91K9 / OLEŚNICA MAŁALKS ZORZA NIEMILOKOK 
9 BARTUNEK SARA285K14 / NIEMILLKS ZORZA NIEMILOKOK 
10  BARYLUK WIKTORIA 182K11 / SOBÓTKASP2 SOBÓTKAOKOK 
11 BASZAK IGOR37M7 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
12 BASZAK JAKUB75M8 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
13 BASZAK OLIWIA144K10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
14  BĄKOWSKA LENA 94K9 / SOBÓTKANIEZRZESZONYOKOK 
15  BĄKOWSKI HUBERT 204M11 / SOBÓTKAOK 
16 BĄKOWSKI KAMIL 343M16 / SOBÓTKAKB SOBÓTKAOKOK 
17  BEM TYMOTEUSZ 78M8 / WROCŁAWNIEZRZESZONYOKOK 
18 BERGER BERNARD119M9 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
19  BERUS ANTONINA 56K8 / WROCŁAWOKOK 
20 BIAŁECKI MATEUSZ24M6 / SOBÓTKAOKOK 
21  BIAŁOBRZESKI ROBERT 129M9 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
22  BIAŁOŃ ERYK 19M6 / SOBÓTKANIEZRZESZONYOK 
23  BIEL ELWIRA 136K10 / SIEDLISKOOKOK 
24 BIELECKA JULIA226K12 / JANIKOWULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAOKOK 
25 BLICHARSKA PAULINA332K16 / LUBINMŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W SOBÓTCEOKOK 
26  BOGDAŃSKI FILIP 236M12 / SOBÓTKADOJO SOBÓTKAOKOK 
 Jestem Filip Bogdański. Mam 12 lat i interesują mnie judo, biegi i zadania gimnastyczne.
27  BOGDAŃSKI TEODOR 130M9 / SOBÓTKADOJO SOBÓTKAOKOK 
 trenuje judo
28 BOROWSKI MICHAŁ156M10 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
29  BOROWSKI SZYMON 350M16 / SOBÓTKAOKOK 
30 BUCZAK WIKTOR199M11 / BYSTRZYCA OLAWSKAULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAOKOK 
31  CHABKO BARTOSZ 305M14 / WYSOKAOKOK 
32  CHARCIAREK PAWEŁ 275M13 / WROCŁAWOKOK 
33  CHEŁMINIAK ŁUKASZ 81M8 / KRÓLIKOWICEKB SOBÓTKAOKOK 
34  CHMIELEWSKI KACPER 316M15 / SOBÓTKAOKOK 
35  CHMIELEWSKI SEWERYN 193M11 / SOBÓTKAOKOK 
36  CHOLEWA ALICJA 154K10 / SOBÓTKASP1 SOBÓTKAOKOK 
37  CHOLEWA PIOTR 22M6 / SOBÓTKANIEZRZESZONYOKOK 
38 CHRZAN MACIEJ38M7 / SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĄTNIKACHOKOK 
39 CIAPKA MAREK273M13 / JELCZ + LASKOWICEULKS MŁODZIK - ZIEMIA OŁAWSKAOKOK 
40 CIELECKI JAROSŁAW339M16 / GODZIKOWICELKS ZORZA NIEMILOKOK 
41  CYMBALISTA HUBERT 238M12 / SOBÓTKAOKOK 
42  CZAJA BEATA 326K16 / BIAŁAKB SOBÓTKAOKOK 
43 CZAPLIŃSKI JAKUB51M7 / OKOK 
44 CZECHURA BRYGIDA322K16 / DRZEMLIKOWICELKS ZORZA NIEMILOKOK 
45 ĆWIR MIRIAM245K13 / BIELANY WROCŁAWSKIESKS `ZŁOTNICZANIE` WROCŁAWOKOK